Ładowanie...

Aktualności

Dobry mecz w Świeciu

• autor: kamil000, 2014-05-25 23:09

Nasza drużyna przegrała z Włókniarzem Toruń 0-2. Nie byliśmy dużo gorsi od przeciwników, zabrakło po raz kolejny szczęścia.

Pierwsza połowa toczyła się w wolnym tempie, obie drużyny nie miały klarownych sytuacji do zdobycia bramki. Włókniarz z gry wydawał się odrobinę lepszy, jednak nie przekładało to się na okazję bramkowe. Nasza drużyna także nie stworzyła sobie groźnych sytuacji pod bramką przeciwnika. Żadna z drużyn do końca pierwszej połowy nie mogła przedrzeć się przez obronę rywala, na boisku było więcej walki niż gry.

Włókniarz na drugą połowę wyszedł bardziej zmotywowany. Wiedział dobrze, że tego meczu nie może przegrać, ale nasza drużyna nie pozwalała na zbyt wiele gościom z Torunia. W 47 minucie rywale niestety zdobyli bramkę, Adi sfaulował zawodnika wychodzącego na czystą pozycję tuż przed polem karnym. Zawodnicy z Torunia rzut wolny zamienili pięknym strzałem na bramkę, w tej sytuacji Radek nie miał żadnych szans. Gra się wyrównała, obie drużyny polowały na bramkę, ta sztuka ponownie udała się Włókniarzowi, zawodnik gości wyszedł sam na sam z naszym bramkarzem i podwyższył prowadzenie. Nasz zespół starał się zdobyć bramkę kontaktową, to się jednak nie udało choć okazji było sporo najlepsze zmarnowali Słoma, Kamil i Kwiecień.

Wda Roplast Świecie 0-2 Włókniarz Toruń

skład:Furtak,Kawecki,Kiełpiński,Czuryło,Cerajewski,Kwiecień,Nawrocki,Wojczuk