Ładowanie...

Aktualności

Porażka po walce

• autor: kamil000, 2014-05-23 21:48

Nasza drużyna przegrała we Włocławku z Liderem 3-1. Nasza gra mogła się jednak podobać, momentami graliśmy lepiej od gospodarzy.

Pierwsze minuty to przewaga zespołu z Włocławka. Gospodarze przejęli inicjatywę i chcieli jak najszybciej objąć prowadzenie. Nasz zespół od czasu do czasu próbował szybkich kontrataków, jednak nie stwarzaliśmy sobie groźniejszych sytuacji pod bramką przeciwnika. Lider, za to atakował coraz śmielej i to zaowocowało bramką. Kolejny raz nie zdołaliśmy upilnować we własnym polu karnym zawodnika gospodarzy, który strzałem głową wyprowadził swój zespół na prowadzenie. Drużyna z Włocławka miała jeszcze parę sytuacji na podwyższenie wyniku, jednak nie udało im się strzelić drugiej bramki. My także mieliśmy kilka okazji na wyrównanie, najlepsze mieli Słoma i Domek, lecz nie potrafili pokonać bramkarza gospodarzy.

Wyszliśmy na drugą połowę z zamiarem strzelenia bramki, atakowaliśmy odważniej niż w pierwszej połowie, niestety nie wiele z tego wynikało. Lider nadal był drużyną lepszą, jednak nasz zespół w niektórych momentach przypominał ekipę z najlepszych spotkań. Było widać po chłopakach, że chcą wywieść z Włocławka chociażby punkty. Gospodarze nie chcieli do tego dopuścić i podwyższyli prowadzenie, zawodnik Lidera minął w polu karnym Adiego i strzałem w środek bramki umieścił piłkę w siatce.
Zdołaliśmy jeszcze odpowiedzieć, w polu karnym sfaulowany został Słoma do piłki podszedł Luban, który pewnym strzałem zdobył bramkę kontaktową. Na niewiele się to zdało, ponieważ gospodarze parę minut później strzelili trzecią bramkę. Do końca meczu próbowaliśmy jeszcze zmniejszyć rozmiary porażki, niestety to nam się nie udało i wyjechaliśmy z Włocławka bez punktów.

Lider Włocławek 3-1 Wda Roplast Świecie

skład:Furtak,Kawecki,Kiełpiński,Czuryło,Cerajewski,Słomski,Wojczuk,Lubański,