Ładowanie...

Aktualności

Porażka w Lipnie

• autor: kamil000, 2014-04-01 14:08

Nasza drużyna rozpoczęła rundę rewanżową Ligi Wojewódzkiej trampkarzy od porażki. Nasz zespół przegrał 3-0 z Mienią Lipno.

Pierwsze minuty tego spotkania były bardzo wyrównane. Obie ekipy spokojnie rozgrywały piłkę w środku pola. Niestety po paru minutach to gospodarze przejęli inicjatywę szybko strzelając nam dwa gole najpierw po rzucie wolnym, przy którym źle ustawiony Radek nie miał szans na skuteczną interwencję, potem nasza obrona nie doskoczyła do zawodnika z Lipna, który przepięknym strzałem wyprowadził swój zespół na dwubramkowe prowadzenie. Nasz zespół starał się odpowiedzieć, ale nie było ku temu okazji, ponieważ w pierwszej połowie oddaliśmy tylko jeden strzał i to zza pola karnego. Mień kontrolowała boiskowe wydarzenia, niekiedy groźnie uderzając na naszą bramkę. Przed przerwą zawodnicy z Lipna jeszcze podwyższyli prowadzenia, tym razem w polu karnym nie przypilnowaliśmy zawodnika gospodarzy, który spokojnym strzałem głową umieścił piłkę w siatce. Do przerwy wynik już nie uległ zmianie i do szatni schodziliśmy w złych humorach. Jednak wiedzieliśmy, że losy spotkania nie są jeszcze przesądzone.

Po przerwie nasza drużyna wyglądała zdecydowanie lepiej niż w pierwszych 35 minutach. Gra była bardziej wyrównana, ale to Mień miała większą kontrolę nad spotkaniem. Nasz zespół próbował stwarzać sobie okazje jednak brakowało skuteczności. Zespół z Lipna także miał parę sytuacji bramkowych, ale też nie mógł ich wykorzystać. Nasza drużyna mogła zmniejszyć rozmiary porażki, w polu karnym sfaulowany został Olaf, do piłki podszedł Kamil jednak jego strzał obronił bramkarz gospodarzy. Nasz zespół przejął inicjatywę chciał zdobyć bramkę honorową, lecz tego dnia brakowało nam po prostu szczęścia. Najlepszą okazję na zdobycie bramki miał Patryk Kwiecień, jednak źle przyjął piłkę wychodząc na czystą pozycję. Swoje szanse miał także Domek oraz Kuba Szymeczko z rzutu wolnego, w pierwszej sytuacji zabrakło zdecydowania, zaś w drugiej precyzji. Blisko było, aby to zawodnik z Lipna skierował piłkę do własnej bramki, na jego szczęście zabrakło paru centymetrów. Do końca meczu nic się już nie zmieniło i to gospodarze zdobyli cenne 3 punkty.

Za tydzień rozegramy na własnym boisku ważne spotkanie z Elaną Toruń, która przegrała w ten weekend z Zawiszą Bydgoszcz 6-0. Nasz zespół musi się szybko odbudować i zagrać na 100% swoich umiejętności w meczu z torunianami.

Mień Lipno 3-0 Wda Roplast Świecie

skład:Furtak,Wojczuk,Kiełpiński,Słomski,Czuryło,Szymeczko,Joppek,Lubański